Čerství rodičia, Katherine Heigl (38) a jej manžel Josh Kelley (37) si od malého syna odbehli na červený koberec a pred fotografmi sa odviazali. Počas premiéry snímky „Unforgettable“ v Los Angeles sa práve slávni manželia stali hlavnými objektmi záujmu.

Josh Kelley a jeho manželka Katherine Heigl na premiére filmu "Unforgettable" v Los Angeles.Josh Kelley a jeho manželka Katherine Heigl na premiére filmu „Unforgettable“ v Los Angeles.
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

V decembri herečka porodila syna menom Joshua, ktorý pribudol k dvom adoptovaným dcéram. Štyri mesiace po pôrode Heigl ukázala postavu v bielych splývavých šatách značky Blumarine so zvodne odhaleným dekoltom. Blond vlasy mala vyčesané dohora a jej slávnostný look dopĺňali diamantové náušnice.

Rosario Dawson na premiére filmu "Unforgettable" v Los Angeles.Rosario Dawson na premiére filmu „Unforgettable“ v Los Angeles.
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Za svojou slávnou blond kolegyňou nezaostali ani ďalšie krásky. Rosario Dawson (37) prišla v šatách z dielne Rochas, ktoré vynikali nielen zlatou farbou, ale aj sexi strihom. Rozparok na ich boku ponúkal pohľad priamo na ukážkové nohy tmavovlasej herečky. Ona sama bez zábran predviedla pred premiérou niekoľko sexi póz.