Londýn 2. mája 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Duchess of Cambridge/Kensington Palace via AP)

Britský princ William a jeho manželka Kate zverejnili v stredu tri nové fotografie svojej dcéry, princeznej Charlotte, pred jej štvrtými narodeninami, ktoré má vo štvrtok

Na snímke princezná Charlotte pózuje vo vidieckom sídle v anglickom grófstve Norfolk

Kensingtonský palác ako oficiálne londýnske sídlo oboch manželov uviedol, že fotografie urobila Kate, vojvodkyňa z Cambridge, ešte v apríli v Kensingtonskom paláci a vo vidieckom sídle rodiny v anglickom grófstve Norfolk.

Na snímke princezná Charlotte pózuje vo vidieckom sídle v anglickom grófstve Norfolk

Charlotte je stredné dieťa kráľovskej dvojice, narodila sa medzi dnes päťročným princom Georgeom a ročným princom Louisom.

Je v poradí štvrtou následníčkou na britský kráľovský trón, po starom otcovi princovi Charlesovi, otcovi Williamovi a bratovi Georgeovi, pripomenula tlačová agentúra AP.

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Zdroj