Bratislava 15. decembra 2018 (HSP/Foto:Facebook)
 
Nezaradený poslanec Národnej rady Zsolt Simon uviedol, že posledný prieskum agentúry Median, ktorý prvý raz uvrhol Most-Híd pod hranicu 5 percent, je dôsledkom toho, že strana vstúpila do vlády so Smerom-SD a SNS, čo poslanec Simon od začiatku odmietal.

Na snímke Zsolt Simon

“Prvýkrát od volieb v roku 2010 by sa strana Most-Híd, podľa prieskumu verejnej mienky, nedostala do parlamentu (4,5% Median). Od roku 2010 takúto hodnotu strane ešte žiadna agentúra nenamerala,” zdôraznil Zsolt Simon.
Je podľa neho treba si všimnúť aj výsledky od “najdôveryhodnejšej agentúry Focus,” ktorá Bugárovcom v septembri merala 5,1% a v decembri 5,2%. To sú podľa slov Simona najhoršie výsledky od vstupu strany do parlamentu.
“Tendencia je nezvratná, Most-Híd pomaly ale isto smeruje mimo parlament.Je mi ľúto, že som mal pravdu (v roku 2016 ). Vstup do vlády Smer- SNS je likvidáciou strany. Slabou útechou je pre mňa, že som sa toho nezúčastnil,” dodal Simon.
 
 

 
 
Príspevok Zsolt Simon: “Mal som pravdu. Vstup Mostu-Híd do vlády so Smerom a SNS je likvidáciou strany” zobrazený najskôr Hlavné správy.