Humenné 11. novembra 2018 (TASR/HSP/Foto:napalete.sk)
 
Dosluhujúca primátorka mesta Humenné Jana Vaľová (Smer-SD) priznala na sociálnej sieti prehru. Voličom sa poďakovala za každý hlas a zároveň uviedla, že zanecháva mesto v lepšom stave. Novým primátorom mesta sa stal Miloš Meričko – kandidát OĽaNO, KHD, SaS, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

Na snímke Jana Vaľová

“Ďakujem za každý hlas, ktorý som od Humenčanov dostala. Mesto zanechávam vo výrazne lepšom stave, v akom som ho pred ôsmimi rokmi preberala. Mesto zanechávam s plnou ‘kasou’ a s piatimi schválenými projektmi z európskych fondov,” uviedla.
Pokračovala, že rešpektuje rozhodnutie ľudí, aj keď ju veľmi mrzí, že k nemu došlo po antikampani voči jej osobe, akú ešte Slovensko nezažilo. “Humenné som si vybrala ako miesto na celý život a nič sa na tom nemení. Bolo mi cťou môcť podieľať sa na jeho rozvoji,” uzavrela.
 

 
Príspevok Zmena v Humennom. Vaľová: Mesto zanechávam s plnou ‘kasou’ a s piatimi schválenými projektmi z európskych fondov zobrazený najskôr Hlavné správy.