Železničná spoločnosť Slovensko podporuje Deň narcisov

Bratislava 5. apríla 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)

Do tohtoročného Dňa narcisov sa budú môcť zapojiť aj cestujúci vo vlakoch Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK)

Dobrovoľníci Ligy proti rakovine s pokladničkami a žltými narcismi sa budú môcť v piatok 7. apríla 2017 pohybovať aj v spojoch ZSSK po celom Slovensku.

Ilustračné foto

Dvadsiaty prvý ročník známeho zbierkového projektu Deň narcisov prináša v porovnaní s minulými rokmi aj niekoľko noviniek. Jednou z nich je práve možnosť prispieť na pomoc onkologickým pacientom vo vybraných vlakoch ZSSK. Siedmeho apríla od ôsmej ráno do ôsmej večer sa cestujúci budú môcť stretnúť s dobrovoľníkmi v žltých tričkách, zakúpiť si od nich narcis a podporiť finančnú zbierku Ligy proti rakovine.

Dobrovoľníci zapojení do zbierky môžu na Deň narcisov cestovať vlakmi ZSSK (okrem IC, EC a SC Pendolino) ľubovoľne a bezplatne – stačí, aby boli riadne označení a ohlásení u príslušného vlakového personálu. “Sme veľmi radi, že sme sa aj takouto formou mohli zapojiť do celoslovenskej zbierky Ligy proti rakovine,” hovorí Karol Martinček, člen predstavenstva a obchodný riaditeľ ZSSK. „Veríme, že spoločne s našimi cestujúcimi ukážeme, akú obrovskú silu Deň narcisov má a ako veľmi môže pomáhať,” dodáva Martinček.

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.