Berlín 19. novembra 2019 (HSP/Roman Bednár/Foto:TASR/AP-Michael Sohn)

Napriek jasným dôkazom – ktoré sa medzičasom objavujú už aj v mainstream-médiách – že väčšina nespočetných islamských organizácií v Nemecku podporuje fundamentalistický islam a či dokonca je jeho súčasťou, sa Seehofer rozhodol, že podporí islamské mešity a dá im 7 miliónov eur. Uviedol to dokonca už aj Die Welt

Na snímke Horst Seehofer

Pritom Horst Seehofer už dávno vie veľmi dobre aj to, že napríklad islamský DITIB v Nemecku je Trójskym koňom Erdogana, ktorý rozširuje vplyv a moc islamu v krajine. Minister vnútra Seehofer na dotazy odvážnych kritických nemeckých žurnalistov (ktorých je len málo), z akého dôvodu to robí, že predsa ide o peniaze občanov, odpovedal, že cieľom tohto daru je posilnenie spolupatričnosti kresťanov a moslimov.

Ešte v marci 2018 Seehofer vyhlásil, že mnohí moslimovia síce patria do Nemecka, avšak len ako občania, ale že islam v žiadnom prípade nepatrí k Nemecku.

Poldruha roka neskôr má Nemecko ale už iného, „vymeneného“ Horsta Seehofera.

A tomu by skvelý katolícky politik Franz Josef Strauss (nekorunovaný kráľ Bavorska), extrémny konzervatívec a kresťan až do špiku kostí, ktorého Seehofer voľakedy veľmi obdivoval, ak by dnes ešte žil, len opovržlivo napľul do tváre a okamžite by ho hnal z CSU.

Roman Bednár

Nezávislé spravodajstvo musí byť zachované!
Plánujeme skvalitniť užívateľské prostredie Hlavných správ a dať vám možnosť sledovať ich bez reklám.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Plánujeme prijatie ďalších redaktorov.
Podporte naše úsilie.

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj