Hoci vzťah s milionárom speváčke Mariah Careyovej nevyšiel, dlho za ním nesmútila. A začiatkom decembra „zbalila“ zajačika – tanečníka Bryana Tanaku.

Mariah Carey a jej priateľ Bryan Tanaka (vľavo) počas zábasu NBA v Los Angeles.Mariah Carey a jej priateľ Bryan Tanaka (vľavo) počas zábasu NBA v Los Angeles.
Autor: SITA/AP, Mark J. Terrill

Párik spolu prežil aj Valentína a o deň neskôr spoločne zamierili medzi športovcov. 47-ročná diva a jej viditeľne mladší partner sa vybrali na basketbal, aby si pozreli západs NBA medzi tímami Atlanta Hawks a Los Angeles Clippers.

Dvojica sa v hľadisku nevyhla záujmu médií, obaja si ju však užívali. Mama dvojičiek prišla na zápas oblečená v tesnej koženej bundičke, jej mladý milenec zvolil športovejší look.

Bryan Tanaka je tanečníkom a objavil sa aj v dokumentárnej sérii o živote pop divy – Mariah’s World. Súčasťou jej tímu tanečníkov je od augusta. Pritom vzťah Mariah Careyovej a milionára Jamesa Packera sa rozpadol v októbri. Či mohol byť jedným z dôvodov aj sexi tanečník, sa však verejnosť zrejme nedozvie.