Bratislava 17. júla 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Jana Birošová)

Slovenská speváčka Sima Martausová sa chce v lete so svojimi fanúšikmi a fanúšičkami na koncertoch najmä baviť. „Je to celkom iný pocit, hrať na festivale a v kostoloch či v kulturákoch. Na jeseň a v zime sú tie koncerty také hĺbavejšie, v lete sa človek chce skôr baviť,“ povedala v rozhovore pre agentúru SITA speváčka, ktorá dnes potešila svojich priaznivcov videoklipom k piesni Za život v hore

Na snímke slovenská speváčka Sima Martausová

„Tejto pesničke som sa venovala ostatné mesiace veľmi intenzívne, chcela som ju dať fanúšikom ako letný darček. Je to totiž taká rýchla, letná pieseň,“ priblížila Martausová. „Jej hlavnou myšlienkou je, že luxus sa niekedy ako luxus iba tvári a občas môže, žiaľ, aj škodiť,“ uviedla 31-ročná rodáčka z Považskej Bystrice.

„Klip sme nakrúcali v Malkii v Orechovej Potôni a účinkujú v ňom okrem mňa aj tanečnice z Ladylicious,“ dodala.

Leto bude mať známa interpretka celkom pestré. „Mám teraz rozbehnutú ešte jednu spoluprácu, skladala som totiž pieseň k snímke Little Kingdom. Ukážka z filmu sa mi veľmi páčila, tak som sa na to dala. Pesnička je už nahratá, ale bude to chcieť ešte viac nástrojov a tak. Komunikujeme o tom teraz s režisérom a produkčnými,“ ozrejmila Martausová.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

„K zloženiu piesne „Za život v hore“ ma inšpirovalo to, že som si uvedomila, že niektorý druh luxusu alebo pôžitkov môže síce vyzerať lákavo, ale v konečnom dôsledku niekomu ubližuje. Napríklad zvieratám, ktoré ten luxus akože majú priniesť. Možno ani nevieme, čo všetko si museli vytrpieť zvieratá, alebo aj iní ľudia pre to, aby si niekto z nás mohol dopriať niečo, čo ani ku šťastiu nepotrebuje. Je to len môj osobný názor, ktorý nikomu nevtláčam, ale chcem ho spievať a hovoriť. Napríklad aj o biznise s cibetkovými kávičkami, kožuchovým luxusom, alebo o niektorých praktikách čo robia zvieratkám v cirkusoch,“ ♥️♥️♥️ #simamartausova#simamartausovafamily

Príspevok, ktorý zdieľa FANKLUB S.M. ❤️ (@sima_martausova_family), 17 Júl 2019 o 12:27 PDT

Okrem toho sympatickú brunetku čaká do konca augusta niekoľko koncertov i vytúžené voľno.

„Zariadila som si to tak, aby toho nebolo až tak veľa – nejaké festivaly, nejaké obecné slávnosti a bude aj voľno. To budem tráviť najmä v horách a možno sa nám podarí ísť s kamarátkou aj na dovolenku,“ prezradila speváčka, ktorá by chcela do konca leta nahrať aj zopár nových piesní.

„Mám aj také plány… Chcela by som v lete stihnúť nahrať nejaké nové single, no všetko má svoj čas. Nechcem zas dať všetko von v jeden mesiac… Ale skladám stále a stále mám niečo nové v hlave… A v tých skladbách je aj to moje súkromie, na ktoré v rozhovoroch tak striktne neodpovedám,“ uzavrela s úsmevom.

[embedded content]

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj