Lipsko 24. júla 2019 (HSP/Roman Bednár/Foto:Pixabay)

Islam ovláda Európu čoraz viac a Európania sa mu sami dobrovoľne čoraz viac podriaďujú. To je už dávno realita, ktorú už nevieme zmeniť a nevieme jej ani uniknúť

Ilustračné foto

Dve lipské škôlky vyškrtli zo svojho jedálneho lístka z vlastnej iniciatívy bravčové mäso. Dôvod, ktorý uviedlo ich vedenie, je nepochopiteľný a zarážajúci.

Aj keď sa v každej z týchto škôlok nachádza len jedno moslimské dieťa, tak vedenie sa rozhodlo „rešpektovať“ z vlastnej vôle predpisy islamu, ktoré zakazujú jedenie bravčového mäsa.
Hoci rodičia ostatných kresťanských detí proti tomu protestovali, tak vedenie ich protest ignorovalo a vyhlásilo k tomu:

„Z rešpektu voči veľmi rýchlo sa meniacemu svetu sa bude odteraz v našich škôlkach podávať len jedlo, ktoré neobsahuje nijakú bravčovinu.“

AfD akciu označila za úplne podriadenie sa islamu.

Absurdnosť tohto aktu ešte zvýrazňuje skutočnosť, že v oboch škôlkach, ktoré sú blízko seba je okrem dvoch moslimských dievčatiek vo veku dva a tri roky ešte 300 kresťanských detí, ktoré sa nedobrovoľne musia podriadiť pravidlám islamu.

Absurdnosť ale ešte viac umocňuje to, že hlavný šéf oboch školiek Wolfgang Schäfer z obáv pred možnými útokmi pravicových extrémistov dosiahol to, že pred školkami na ich ochranu stojí nepretržite policajné auto.

Viac poníženého korenia sa islamu je sotva možné.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj