Z cirkusu v Paríži utiekol tiger, museli ho zastreliť

Paríž 24. novembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/The Canadian Press, Jeff McIntosh)

Polícia v západnej časti francúzskej metropoly zastrelila v piatok tigra, ktorý utiekol z cirkusu. Informoval o tom britský denník Daily Telegraph.
Správy o tom, že z cirkusu utiekol tiger, zverejnila rozhlasová stanica France Info po tom, čo spoločnosť RATP prevádzkujúca verejnú dopravu v Paríži, nakrátko zastavila električkovú linku číslo 3a v 15. parížskom obvode. Dvaja očití svedkovia pre France Info potvrdili, že po koľajniciach sa prechádzal tiger.
Ilustračné foto

“Najprv sme si mysleli, že ide o technickú poruchu. Potom nám však vodič električky povedal, že tam bol tiger. Samozrejme, rozmýšľali sme, čo sa deje. O 15 alebo 20 minút nato sme pokračovali v jazde,” uviedol jeden z cestujúcich.
Medzičasom na mieste incidentu zasahovala polícia a pracovníci cirkusu, pričom podľa svedkov zazneli najmenej dva “výbuchy”. Rozhlasová stanica France Info uviedla, že “zviera zastrelili” policajti.
Podľa denníka Le Parisien tigra zastrelil jeho majiteľ neďaleko Mosta Garigliano spájajúceho 16. obvod na pravom brehu Seiny s 15. obvodom na ľavom.  Tiger pravdepodobne ušiel z cirkusu Bormann, ktorý bude mať v Paríži niekoľko vystúpení.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Komentujte :)