Bratislava 8. augusta 2017 (/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)

Po 18 mesiacoch koaličnej vlády vidíme, že tri koaličné strany musia riešiť jednu kauzu za druhou
Na snímke opozičná poslankyňa Veronika Remišová (OĽaNO-NOVA)

Historicky najväčší škandál s eurofondami sa SNS snaží prekryť otváraním koaličnej zmluvy. Andreja Danka do vedenia SNS priviedol Ján Slota a žiaľ vidíme, že predseda SNS sa od neho mnohé priučil. Andrej Danko neustále obťažuje ľudí na Slovensku svojimi mocenskými ambíciami a osobnými škriepkami. Raz sú to horalky a plagátiky, inokedy žlté vlaky, či osobná nevraživosť namiesto riešenia dôležitých problémov Slovenska.
Béla Bugár po voľbách odôvodňoval vznik tejto vlády tým, že je to stabilná alternatíva. Vidíme však, že Andrej Danko vnáša do riadenia krajiny nestabilitu, nepredvídateľnosť a neustále spory o moc. Táto vláda nie je dobrou alternatívou pre Slovensko, je to len zoskupenie ľudí, ktoré spája rovnaký biznis model. Hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti naďalej odhodlane požaduje odchod SNS z rezortu školstva a vyvodenie zodpovednosti za eurofondový škandál. Vyzývame predsedov vládnych strán, aby na dnešnej koaličnej rade okrem vzájomných sporov riešili aspoň chvíľku aj problémy krajiny.
Veronika Remišová – poslankyňa NR SR za hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
Vyjadrenie redakcii poskytol Matúš Bystriansky komunikácia s médiami OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.