Hollywoodsky herec sa od oznámenia rozchodu s manželkou Angelinou Jolie vôbec neukazoval na verejnosti. Až pre pár dňami si oficiálne vyšiel medzi ľudí. Spravil tak na premiére jeho nového filmu Spojenci, píše idnes.cz.

Hoci herec vyzeral výrazne vychudnutý, na tvári mal úsmev a pôsobil spokojne. Do Los Angeles dorazil Pitt na premiéru filmu Spojenci, kde jeho partnerku stvárnila herečka Marion Cotillard. Tá bola pôvodne obviňovaná z rozpadu vzťahu Pitta a Jolie. Práve na premiére Spojencov herec po niekoľkých týždňoch prelomil hradbu mlčania a magazínu E! news sa zveril, ako sa momentálne cíti.

​“Je naozaj milé a sladké, akí boli ku mne všetci láskaví. Je veľmi fajn vedieť, že máte podporu ľudí,“ prezradil s pokorou a dojatím Pitt. Herec sa teraz musí vysporiadať s faktom, že svoje vlastné deti bude po rozvode vídať len sporadicky. A aj to len pod dohľadom terapeuta.

Minulý týždeň tiež polícia a FBI oznámili, že ukončili vyšetrovanie Pitta, či v opitosti použil verbálne a fyzické násilie voči 15-ročnému adoptívnemu synovi, keď rodina Jolie-Pittovcov absolvovala let súkromným lietadlom. Prípad bol uzavretý bez zistenia, že by k nejakým násilnostiam došlo.