“Vstal z mŕtvych”: muž prišiel domov sedem mesiacov po pohrebe

Bangkok 23. decembra 2017 (HSP/Sputnik/Foto:Twitter)

Obyvateľ Bangkoku Sakorn Sachiwa sa vrátil domov sedem mesiacov po svojej údajnej kremácii. Oznámili to noviny The Independent.
Na snímke Thajčan Sakorn Sachiwa

Muž bol nezvestný a neskôr bolo údajne jeho telo nájdené v jednom prenajatom byte v Bangkoku. Mŕtvola bola poslaná do krematória a rodina dostala úmrtný list. O sedem mesiacov neskôr sa vrátil Sachiwa domov a šokoval svojich príbuzných, píše The Independent.
Nevlastný brat Sachiwu vyjadril znepokojenie, pretože rodine ukázali fotografie mŕtvoly: tá mala všetky zuby na mieste, avšak hľadanému mužovi chýbali dva predné. Zamestnanci márnice však trvali na tom, že sa už mŕtvola príliš rozložila na to, aby mohla byť identifikovaná, a prehovorili rodinu, aby ju čo najrýchlejšie vzala na kremáciu, dodáva denník Nation.
Pri stretnutí soa Sachiwom sa ho jeho synovci niekoľkokrát dotkli, aby sa presvedčili, že to nie je prízrak. Vyšlo najavo, že po celú túto dobu pracoval na rybárskej lodi na juhu Thajska. Teraz chce muž poprieť na súde úradné rozhodnutie o svojej smrti. Doteraz nie je známe, komu patrilo spopolnené telo.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)