Londýn 31. októbra 2018 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP/PA-Clodagh Kilcoyne)
 
Odborníci sa zamerali na to, čo spája bývalé priateľky Prince Harryho a jeho súčasnú ženu. Dospeli k záveru, že podnikateľka Chelsy Davy, herečka Cressida Bonas a jeho manželka Meghan Markle majú jednu spoločnú vlastnosť, píše denník Daily Mail

Na snímke vojvoda zo Sussexu a princ Harry (vľavo)

Jane Sheehan, odborníčka na anatómiu chodidiel, v televíznom vysielaní relácie This Morning vyhlásila, že všetky lásky Princa Harryho mali tzv. Mortonov prst (ide o osobitnú stavbu chodidla, kedy je ukazovák dlhší ako palec). Podľa Sheehan to svedčí o tom, že každá z týchto troch žien je prirodzene vedúcou osobnosťou.
Ukazovák Meghan Markle má však trochu zvláštnu podobu, ktorá okrem iného vypovedá aj o jej sklone ku kompromisom. “Jej palec je naklonený smerom k ukazováku, čo znamená, že je pripravená vo všetkom svojmu mužovi pomáhať,” vysvetlila odborníčka.
V októbri súdny umelec Joe Mullins z Washingtonu zostavil možný portrét budúceho dieťaťa Prince Harrhyho a Meghan, vojvodkyne zo Sussexu. Portrét vytvoril na základe ich fotografií a vlastných skíc. Pokiaľ bude prvým dieťaťom tohto kráľovského páru chlapec, bude mať, podľa Mullinca, svetlo hnedé vlasy a modré oči ako Princ Harry.
 
Príspevok Všetky priateľky Prince Harryho majú spoločnú jednu vlastnosť zobrazený najskôr Hlavné správy.