Topmodelka Ashley Graham nemohla na akcii Time...Topmodelka Ashley Graham nemohla na akcii Time 100 Gala chýbať. Autor: Reuters, CARLO ALLEGRI

Do priestorov Lincolnovho centra vo Veľkom jablku sa zišli očarujúce herečky, speváčky, ich mužskí kolegovia, ale nechýbali ani novinári, politickí aktivisti či samotní politici a finančníci. Samozrejme, hoci je reč o vplyve, ktorý ďaleko presahuje len vizuálnu stránku jednotlivých prítomných, nikoho asi neprekvapí, že krásne dámy si ukradli pozornosť. A bolo ich tam hneď niekoľko.

Herečka Margot Robbie prichádza na akciu Time...

Napríklad austrálska herečka Margot Robbie vo vyšívaných šatách značky Prada vyzerala veľmi pôvabne a sexi. Absolútnym symbolom ženskosti a sexepílu sa stala modelka Ashley Graham. Táto kyprá kráska, ktorá sa stala hlasom všetkých žien s krivkami, prišla v luxusnom čiernom saténovom kúsku a predviedla svoje venušianske krivky.

Herec Ryan Reynolds a jeho manželka Blake...Herec Ryan Reynolds a jeho manželka Blake Lively spoločne na akcii magazínu Time. Autor: Reuters, CARLO ALLEGRI

Medzi pozvanými sa objavila aj herečka Blake Lively a jej manžel Ryan Reynolds. Dvojica bola ako zo škatuľky. Fšák Reynolds sa s úľubou pozeral na svoju nežnejšiu polovičku – odetú do modelu Marchesa – značky, ktorá obliekla na podujatie aj čínsku hviezdu Fan Bingbing.

Galériu pozvaných hostí si pozrite vyššie. Galavečer magazínu Time bol nepochybne parádnou akciou.