Bratislava 7. novembra 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)

Vodičov opäť čakajú víkendové obmedzenia v hlavnom meste pre výstavbu obchvatu D4R7. Informovalo o tom konzorcium D4R7 v tlačovej správe. Od piatka 8. novembra približne od 23:00 do pondelka 11. novembra do 4:00 plánujú uzavrieť cestu tretej triedy 1020 medzi Jarovcami a Petržalkou

Ilustračné foto

„Dôvodom uzávierky je vkladanie nosníkov budúceho diaľničného mosta na diaľnici D4,“ uviedli v tlačovej správe s tým, že obchádzková trasa povedie cez Jarovce – Rusovce a cestu I/2 a bude označená prenosným dopravným značením.

Počas toho istého víkendu od piatka 8. novembra približne od 22:00 je tiež plánovaná úplná uzávierka cesty druhej triedy 572 v križovatke Studené pre rekonštrukciu povrchovej vrstvy vozovky. Obchádzkové trasy povedú smerom do Lehníc a Šamorína do Bratislavy cez Hubice – Zlaté Klasy – Tomášov – Malinovo a Most pri Bratislave, smerom od Štvrtka na Ostrove do Bratislavy cez Čakany – Tomášov – Malinovo – Most pri Bratislave a smerom od Bratislavy dopravu presmerujú cez Most pri Bratislave – Malinovo – Tomášov a Štvrtok na Ostrove a Zlaté Klasy.

Nezávislé spravodajstvo musí byť zachované!
Plánujeme skvalitniť užívateľské prostredie Hlavných správ a dať vám možnosť sledovať ich bez reklám.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Plánujeme prijatie ďalších redaktorov.
Podporte naše úsilie.

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj