Vo Volkswagene niekto nahlásil bombu, rieši to polícia

Bratislava 20. júna  2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Michal Svítok)

 Volkswagene v Bratislave niekto nahlásil bombu, rieši to polícia. V závode aktuálne prebieha časovo neobmedzený ostrý štrajk
Vo Volkswagene niekto nahlásil bombu, rieši to polícia

“Prijímame potrebné opatrenia,” povedala pre TASR hovorkyňa firmy Lucia Kovarovič Makayová. Policajti robia v priestoroch pyrotechnickú prehliadku, zamestnancov museli zo závodu evakuovať.
“Oznámenie o bombe v priestoroch jednej z hál sme prijali krátko po 17.00 h,” uviedla bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková s tým, že robia všetky bezpečnostné opatrenia “na ochranu života, zdravia a majetku obyvateľov”.
Bombu dnes nahlásili aj v presne nešpecifikovanej pobočke dvoch bankových spoločností v Bardejove, Prešove a Bratislave. Policajti preto v mestách urobili potrebné opatrenia. Má ísť o Tatrabanku, podľa informácií TASR i Reiffeisenbank.
V Bratislave dnes nachvíľu evakuovali aj obchodné centrum Aupark, nachádza sa tam pobočka Tatrabanky.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)