Londýn 20. septembra 2018 (HSP/Foto: TASR- Radovan Stoklasa)
 

Známy stajlista Luke Hersheson, ktorý sa staral o vzhľad Victorie Beckhamovej, Sienny Millerovej, Emmy Watsonovej, či Keiry Knightleyovej, odporúča ženám, aby nepoužívali hrebeň počas sušenia vlasov

Ilustračné foto

Ako pre noviny The Mirror Hersheson uviedol, plochý masážny hrebeň spôsobuje vážne poškodenie mokrých vlasov. Vo veľkej miere radšej odporúča sušiť ich len rukami. Pred stajlovaním musia byť úplne suché.
“Až potom môžete dať objem vlasom guľatým hrebeňom. Takmer nikdy nepoužívam plochý hrebeň. Najprv ich radšej osušte a potom ich  narovnajte žehličkou,” odporúča ďalej.
Ak chcete mať rovné vlasy, pri sušení ich napnite a fén dajte do tej strany, kde majú smerovať konce vlasov. Pre kučeravé vlasy odporúča točiť okolo palca a ukazováka a pre zvýšenie objemu treba od korienkov vlasov hrebeňom prechádzať zo strany na stranu.

Hersheson tiež poznamenal, že väčšina žien utráca peniaze na celkom zbytočné vlasové výrobky, ktoré ani nijako neprospejú. “Tužidlo pre styling s tepelnou ochranou a lak je všetko, čo potrebujete,” dodal s tým, že najlepšie kozmetické výrobky nemusia byť nutne značkové a drahé.
Ďalšie triky v starostlivosti o vlasy prináša aj toto video.


 
Príspevok Vlasový stajlista upozorňuje na každodenný zlozvyk žien zobrazený najskôr Hlavné správy.