Bratislava 15. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)

Viera Tomanová odmieta byť zaťahovaná do politických treníc opozície
Demagóg a podpredseda SaS zase raz klamal. Na pondelkovej (14.8.) tlačovej konferencii odvysielanej na TA 3 poslanec Ľubomír Galko ako obyčajne chybne analyzoval kauzu Čistý deň.
Na snímke komisárka pre deti Viera Tomanová

Hlavne sa to týkalo jeho výroku, že na celom príbehu sa najmarkantnejšie podpísala komisárka pre deti Viera Tomanová, tým že “zverejnila mená, priezviská chovancov a medializovala súkromnú korešpondenciu.”
Pán poslanec však akosi pozabudol, že to bola práve jeho stranícka kolegyňa Natália Blahová, ktorá na svojom blogu ako prvá zverejnila všetky chúlostivé informácie a vytĺkala z celej kauzy politický kapitál.
Viera Tomanová sa proti výrokom pána poslanca Galka jednoznačne ohradzuje a striktne zastáva stanovisko Úradu komisára pre deti, ktoré už niekoľko krát proklamovala a to, že úrad nikdy nezverejnil, nezverejňuje a nebude zverejňovať chúlostivé informácie o deťoch. Viera Tomanová odmieta byť zaťahovaná do politických treníc opozície, nakoľko svoju politickú kariéru ukončila skôr ako kandidovala na post komisárky pre deti.
TASR o tom informoval mediálny poradca Úradu komisára pre deti Pavol Kováč

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.