Bratislava 28. júla 2019 (HSP/Roman Bednár/Foto:Pixabay)

Muž orientálneho výzoru, vo veku okolo 30 rokov, zaútočil bez najmenšieho dôvodu na dve ženy.  Stalo sa tak pred niekoľkými dňami vo večerných hodinách vo Viedni v Humboldtovom parku

Ilustračné foto

Najprv si vyhliadol 40 ročnú ženu, ktorú napadol odzadu a spôsobil jej viaceré rezné rany na šiji. O niekoľko minút neskôr zaútočil na mladú tehotnú ženu, ktorá kráčala oproti nemu. Tej vrazil viackrát do hrude rozbitú fľašu, z ktorej vyčnievali ostré špicaté kusy skla. Žena sa celá zakrvavená zrútila na zem. Následne páchateľ ušiel.

Polícia LPD Wien vyhlásila po ňom okamžité pátranie. Zatiaľ bez výsledku. A to napriek tomu, že sa jej podarilo z kontrolnej kamery získať fotku kriminálnika.

Už len dodám nasledovné:

Politici Berlína a Bruselu nás nútia pod maskou solidarity s ilegálnymi migrantami akceptovať výmenu etnik v Európe a hovoria o historicky jedinečnom experimente, kedy sme svedkami – za čo máme byť vďační, že môžeme byť jeho učastníkmi – ako sa mení naša monoetnická a monokultúrna spoločnosť na multietnickú.

Zamlčujú nám ale, že v tomto experimente sme my Európania len pokusnými králikmi v laboratóriu týchto politikov. A pri experimentoch s králikmi je bežné, že mnoho z nich musí obetovať svoj život za vyššie ciele.

Sme ochotní takej obety pre vyššie ciele týchto politikov?

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj