Washington, Berlín, Paríž, Londýn 11. marca 2017 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)

Ruskí agresori sa odhodlali na nový brutálny útok. A už nezaútočili na slabé pobaltské štáty, Poľsko, Dánsko či Švédsko, ale hneď na najsilnejšie krajiny sveta – na USA, Nemecko, Veľkú Britániu a Francúzsko a mienia dobyť celý svet!.. 

Ruskí agenti útočili na všetky ženy

Od samotného rána 8. marca mladí ruskí muži v bielych bundách a čiapkach s logom hnutia Make Her Smile /samozrejme, boli to agenti KGB a osobne Putina!/ rozdávali v centre hlavných miest USA, Veľkej Británie, Nemecka a Francúzska… kvety. Pričom kvety darovali iba ženám a vysvetľovali im, že je tu nejaký MDŽ.

Prekvapené ženy sa pýtali, prečo to robia. Mladí vyšportovaní muži v bielom /opakujeme, určite ruskí špióni/ vysvetľovali, že 8. marec – Medzinárodný deň žien je v Rusku štátnym sviatkom a na rozdiel od drvivej väčšiny štátov sviatočný voľný deň tam nezrušili a oslavujú ho ostošesť /určite to robia, aby spochybnili európsku a zaoceánsku LGBT-politiku a podkopali našu európsku demokraciu!!/.

Ruskí agenti útočili na všetky ženy – od malých dievčat až po staršie dámy a štedro rozdávali kvety, prevažne ruže na všetky svetové strany – tak určite študovali terén pred útokom ruských tankov. Všade lietali balóniky s nápismi „From Russia with Love”. Samozrejme, zmysel týchto slov bol absolútne nezrozumiteľný pre zaoceánske a európske média, ktoré si síce tieto akcie všímali, ale pre istotu o nich neinformovali.

Mladí ruskí muži sa usmievali a veselo darovali kvety ženám. Samozrejme, mali tajný úmysel! Načo by to robili v zahraničí a zbytočne vyhadzovali peniaze do vetra? Ale týmto prezlečeným agentom ruských tajných služieb sa nepodarí oklamať našich múdrych politikov, pravdovravných analytikov a objektívne nezávisle meinstreamové média!

Je to jasné: vo vreckách mali bomby a v škatuliach s ružami – automaty Kalašnikov. Svojim konaním potlačovali demokraciu a tradičné európske a zaoceánske hodnoty! Je to strašné: chlapi darovali kvety ženám – a nie mužom! A dokonca k MDŽ blahoželali aj moslimkám, čím ich strašne urazili. Je jasné, že túto akciu zorganizovalo KGB a osobne Putin. A preto treba poslať ešte viac tankov k ruským hraniciam a vybudovať vysoké štvormetrové ploty – radšej s elektrickým prúdom. Ružami nás neoklamú. Vieme svoje: sú to agresori!

Eugen Rusnák

Video si môžete pozrieť tu: