SAO PAULO – Dobrodružstvo, na ktoré sa muž odhodlal sa mu stalo osudným. Pred zrakmi svojich najbližších skočil z mosta a prišlo to, čo nikto nečakal. Smrť milovaného zasiahla rodinu ako blesk z jasného neba. Príčina je nepochopiteľná

Fabio Ezequiel de Moraes mal rád vzrušenie, ktoré vyhľadával na každom kroku. Život 36 – ročného muža vyhasol pri skoku z mosta. Rozhodol sa skočiť bungee jumping. Na videu je tento skok zachytený aj s jeho tragickým koncom.

VIDEO Zoskok smrti pred

Lano, ktorým bol Moraes pripevnený bolo evidentne neprispôsobené jeho potrebám a bolo dlhšie ako malo byť. Skok neprebehol ako je obvyklé. Zoskočil, letel 40 metrov a neplánovane narazil hlavou o zem. Očakávaný zážitok sa v sekunde zmenil na tragédiu a to priamo pred zrakmi Moraesovej manželky, syna a brata.

VIDEO Zoskok smrti pred

Otec šesťročného syna bol okamžite prevezený do nemocnice v Mairinique, kde ťažkým poraneniam hlavy podľahol. Miestne noviny informovali, že zoskok mal spolu s Moraesom absolvovať aj jeho syn. Na poslednú chvíľu sa vraj rozhodol vynechať ho z tohto bláznovstva.

VIDEO Zoskok smrti pred

Polícia smrť muža stále vyšetruje. Zhabali zariadenie patriace špecializovanému tímu, ktorý si Moraes pre svoj skok najal.