„Láska, šťastie a pokoj… Čaro Vianoc u nás doma,“ napísala Trajteľová k videu, ktoré pridala na svoj Facebook. A pre fanúšikov to bola veru „Dobrá novina“ (a pre ňu asi aj šťastná hodina). Strojmček sa rozhodla zdobiť len v ružových nohavičkých a priliehavom tričku bez rukávov, ktoré nenechávajú veľa na predstavivosť.

„Rolničky“ na stromček síce nepridala, no v plnej kráse predviedla, ako sa snúbi dobrý genetický fond s celoročnou tvrdou drinou. Takým telom sa nemôže pochváliť žiadna mladá fitneska.

Timea pred pár dňami získala zlatú medailu na majstrovstvách sveta juniorov. Po súťaži si v Dominikánskej republike – dejisku MS – dopriala aj „Čas radosti“. Aby sa netešila sama, všetko podstatné zdokumentovala fotkami z pláže.

Po triumfoch na domácom či európskom juniorskom šampionáte tak má Trajteľová v zbierke aj ten svetový. Fanúšikovia talentovanej športovkyne veria, že sa jej cenné kovy budú lesknúť na hrudi aj v budúcnosti. Možno už o rok na sociálnej sieti napíše: „Nesiem vám novinu“ a zvestuje im radostnú správu o medaile zo súťaže medzi seniormi.