Domácim nepomohol ani gól slovenského stredopoliara Juraja Kucku, ktorý znížil v 37. minúte na 1:2 a z cenného triumfu sa tak tešil jeho krajan a kapitán SSC Marek Hamšík. Hostia si upevnili 3. miesto, na konte majú 44 bodov rovnako ako druhý AS Rím, ktorý má ale o zápas menej. Vedie obhajca Juventus Turín so 45 bodmi a dvoma zápasmi k dobru.

Neapol mal skvelý úvod, keď v 9. minúte viedol 2:0. Najprv sa krásnou strelou prezentoval Lorenzo Insigne, potom po peknej akcii a šikovnej strele z uhla medzi nohy domáceho brankára Gianluigiho Donnarummu zvýšil Jose Callejon. V zaujímavom zápase znížil Kucka jeho druhým ligovým gólom v ročníku, ale domáci sa v druhom polčase už nepresadili. Kucka odohral celý zápas, Hamšík hral do 74. minúty.