VIDEO Mŕtve telíčko dcéry niesol 13 km: Postoj nemocnice sa rovná odpornému hyenizmu

Incident na videu sa odohral v indickom štáte Urísa. Pre naše zemepisné šírky nepochopiteľné no aj takéto osudy ľudí vo svete stretávajú. Ind Gatiho Dhibar svoju chorú dcérku nechal previezť do nemocnice v meste Angul za asistencie sanitky. Na mieste sa ale zistilo, že jej otec nie je poistený. Dievčatko v nemocnici z neuvedených dôvodov zomrelo a problém bol okamžite na svete.

VIDEO Mŕtve telíčko dcéry

Otcovi nemocnica odmietla poskytnúť prevoz dcérkinho telíčka, keďže naň nemal nárok. Chudobnému Dhibarovi tak nezostalo nič iné, ako vziať bezvládne telíčko do náručia a niesť ho 13 kilometrov pešo. Cestou si muža s mŕtvym telom dievčatka prikrytého dekou natáčalo mnoho okoloidúcich. Smutné zábery zverejnili a tie okamžite obleteli svet.

VIDEO Mŕtve telíčko dcéry

Možno aj zhnusenie, ktoré video v ľuďoch prebudilo prinútilo príslušné orgány začať jednať. "Niečo takéto je neprípustné. Osoby, ktoré sú za toto zodpovedné, boli z nemocnice okamžite prepustené," vyjadril sa k hyenizmu guvernér Urísy Anil Kumar Samal.

VIDEO Mŕtve telíčko dcéry

Ako prípad dopadol a či bude mať nejakú dohru je neisté. Päťročné dievčatko sa vďaka svojmu otcovi a jeho sile dočkalo svojho pokoja. Usporiadaný pohreb bol veľmi skromný, určite však o to úprimnejší. 

ZDROJ >>

Komentujte :)