Bratislava 30. júna 2019 (HSP/LifeSiteNews/Foto:Screenshot Facebook)

„Je to jedno z videí, ktoré mi nesmierne trhá srdce,“ píše pre LifeSiteNews Jonathon Van Maren. Bolo natočené bizarne pred klinikou Nádej pre Ženy a zachytáva mladého muža plačúceho a prosiaceho pred dverami kliniky o život svojho dieťaťa. Zhrbene vystiera ruky k zatvoreným dverám prosiac prenikavým hlasom zúfalstva: „Prosím nezabi naše dieťa! Abby, prosím nezabi naše dieťa! Abby…“ Jeho hlas sa trasie a slová sa menia na vzlyky.

Ilustračné foto

Video sa stalo virálnym na Twitteri na Deň otcov. Prvýkrát bolo zverejnené na stránke pro-lifera Johna Ryana s nasledovným popisom:

„Nočná mora počas Dňa otcov. Tento otec kľačiaci pri dverách potratového kolosu úpenlivo plačúci za životom svojho dieťaťa. Volá sa Tyler. Meno matky je Abby. Prosím modlite sa zaňho. Povedal, že Abby bola vo svojom živote zneužívaná a jedna z tých, ktorí sa podieľali na zneužívaní, jej nevlastná matka je tá, ktorá ju sem priviedla zabiť ich dieťa. Povedal, že má doma ďalšie tri deti vrátane 4 a polročného syna, ktorý si uvedomuje, že mama je tehotná a teší sa na súrodenca. Dodal, že toto dieťa plánovali. Nenarodené dieťa má 12 týždňov. Vo videu môžete počuť otca plakať za životom svojho dieťaťa. Trhá to srdce. Toto je presne to, čo robí naozajstný otec dieťaťa, keď je jeho dieťa v akútnom nebezpečenstve.“

Mnoho ľudí zabúda, že nie všetci otcovia pred potratovými klinikami sú tam, lebo sa chcú svojich detí zbaviť. Nie všetci otcovia sú sebeckí muži nehodní titulu otec, majúci zámer zbaviť sa zodpovednosti za každú cenu. Niektorí z nich zúfalo túžia získať šancu, aby sa mohli postarať o svoje deti a byť otcami. Niektorí sú na klinike proti svojej vôli. Ich srdcia sú zlomené, keď ich deti umierajú, avšak sú bezmocní zoči voči zákonom. Sú chytení do víru smrteľného tanca, ktorý ukončuje ľudské životy a v nás často ničí niečo z ľudskosti.

Z mnohých rozhovorov, ktoré som viedol ako pro-life aktivista, som sa s týmito mužmi stretol. S tými, ktorí urobili všetko, čo mohli, aby presvedčili matky ich detí nepodstúpiť na potrat. Tých, ktorí mali pocit, že nesmú a nemôžu povedať ani slovo, pretože im to bolo vštepované celý život. Tí muži, ktorí smútia roky v bolestivej samote, pretože si myslia, že ich hlasy a ich rany nesmú byť počuť. Vzťahy, ktoré umreli spolu s nenarodenými deťmi, ktoré sa v nich počali.

Mnohokrát sú muži v potratovej vojne problémom. Niekedy sú tiež obeťami.

Ak chcete vidieť, ako potratové diskusie zamrazili srdcia mnohých žien, prečítajte si komentáre pod videom. Je hrozivé pozerať sa na kultúru, kde musia deti zomierať, aby ich matky (a otcovia) mohli žiť tak, ako chcú. Mnoho z komentujúcich sa smialo a jasalo zo zlomeného muža, ktorý prosí o život svojho dieťaťa. Iní hrubo naznačili, nech si nájde iného „chovateľa“ a „nech skúša opäť,“ ako keby boli deti nahraditeľné ako spodné prádlo.

Niektorí išli dokonca tak ďaleko, že oslavovali život v krajine, kde človek môže vykonať právo na vysatie dieťaťa z maternice, kým zronený otec tohto dieťaťa plače o pár metrov ďalej. Toto chce od žien, ktoré triumfálne oslavujú smrť dieťaťa a vysmievajú sa zo sĺz otca, výnimočný druh krutosti. Je to zároveň aj umieranie feminizmu spolu so zomieraním milónov detí, ktoré skončia v odpadkových košoch za klinikami nazvanými „Nádej.“

Potrat nie len ukončuje životy detí. Často otupuje a zatvrdzuje tých, ktorý sa pre túto „voľbu“ rozhodnú. Krv nevinných tečúca na ich svedomie tak, že iba hrozný škrekotavý smiech je nakoniec reakciou na muža, ktorí iba chce dostať šancu bojovať za svoje dieťa. Dekády krviprelievania vyprodukovali podobné epizódy krutosti a zlomili srdcia na tisíc krát. A mnoho z nás sa už stali takmer imúnnymi na bolesť a utrpenie, ktoré zapríčiňujeme.

Niekedy, chvíle hrozného ľudského utrpenia sú práve tie, ktoré nám musia pripomenúť, že cena, ktorú platíme za hedonizmus, je príliš vysoká. Predávame svoju dušu, a stávame sa plytkými rovnako ako maternica čerstvo spustnutá po zásahu potratára.
 

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj