Pred dvoma rokmi zažili Miss Slovensko 2006 Magdaléna Šebestová a úspešný slovenský futbalista Ján Ďurica najkrajší deň svojich životov. Narodila sa im totiž vytúžená dcérka Nina. Tá je rodičmi neustále obklopená veľkou láskou a roztomilé „bábo“ všetci milujú.

Práve jej tatko je slovenským priaznivcom známy okrem futbalových kvalít známy, ako veľký šoumen. Vždy, keď je priestor si s chuťou zavtipkuje a rozosmieva všetkých dookola. To isté o ňom tvrdia aj spoluhráči z reprezentácie. Ako sa však hovorí, „jablko nepadlo ďaleko od stromu“. Jeho dcérka po ňom zdedila zdá sa veľa. Najmä čo sa týka zábavy.

Neapolský stredopoliar Marek Hamšík vyhral už šiestykrát trofej pre slovenského futbalistu roka. Jeho popularita u nás a v Taliansku stúpa každým dňom. Na vlastnej koži sa o tom presvedčil aj Ďurica. Dlhoročná opora zadných radov slovenských sokolov sa na sociálnej sieti instagram pochválil videom, kde v hlavnej úlohe hviezdila roztomilá Ninka. Tá sa pred rodičmi rozradostnene predvádzala v drese Hamšíka. „Hamšo, máš novú fanynku,“ odkázal Ďurica Hamšíkovi.

Zdá sa, že obranca, ktorý momentálne hráva za turecký Tranzospor si z toho, že jeho roztomilá dcérka pobehovala v „Marekiarovom“ drese nerobil ťažkú hlavu. Naopak, ako to u neho býva zvykom sa z toho tešil a malú Ninku podporoval.