Všetko sa udialo v šiestom zápase série, rozhodcovia Juríkovi na prifilmovaný pád dokonale naleteli a Žilinčan Patrik Rogoň putoval na trestnú lavicu na dve minúty za sekanie. Filmársky kúsok Zvolenčana Lintnera poriadne rozčertil.

„Jeden z dôvodov, prečo rozhodcovia robia chyby. Lukáš Jurík ukázal svojho ducha „Fair Play“,“ napísal ironicky a kriticky zároveň na instagramovom účte Tipsport ligy Lintner.

Juríka tieto slová sklamali a Lintnerovi uštedril poriadne šťavnaté slová. „Veľmi som smutný, že mi šéf ligy znechutil rozhodujúci zápas štvrťfinále. Pôvodne som nechcel ani nastúpiť, lebo sa voči mne rozpútalo na internete peklo. Takto sa nemá správať,“ cituje kapitána Zvolena denník Šport.

Vadí mu najmä spôsob, akým mu Lintner vyčítal nehokejový kúsok. „Nehnevám sa na neho, každý sa správa ne úrovni svojej inteligencie. Keby bol borec, tak mi zavolá a zvozí ma. Takto sa nezosmiešňuje nikde na svete. Urobil som si o ňom obraz. Odohral som v lige sedemsto zápasov. Čakal by som to od súpera, ale nie do neho,“ dodal.