Košice 18. mája 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)

Slovenskí hokejisti nastúpili na svoj šiesty zápas v košickej A-skupine MS proti Veľkej Británii premiérovo v bránke s Denisom Godlom. V pozícii druhého brankára bol Patrik Rybár, do zostavy sa nezmestil Marek Čiliak. V pozícii trinásteho, resp. štrnásteho útočníka nastúpili Dávid Bondra a Tomáš Zigo. Pre zdravotné problémy neboli trénerom k dispozícii obrancovia Christián Jaroš a Marek Ďaloga.

Na snímke v strede Adam Liška (Slovensko) tiesnený Timom Billingsleyom v šanci pred brankárom Benom Bownsom (obaja Veľká Británia) v zápase základnej A-skupiny Veľká Británia – Slovensko na 83. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Košiciach 18. mája 2019.

Veľká Británia – Slovensko 1:3 po 1. tretine

Góly: 19. Hammond (Richardson) – 3. Sekera (Buc, Lunter), 3. Hudáček (Tatar), 10. Marinčin (Krištof)

Tímy nastúpili v týchto zostavách:

Veľká Británia: Bowns – D. Phillips, O’Connor, Richardson, Lee, Mosey, Ehrhardt, Billingsley – Betteridge, Davies, Lake – Dowd, Hammond, Farmer – Shields, Perlini, Kirk – J. Phillips, Lachowicz, Ferrara

Slovensko: Godla – Sekera, Černák, Marinčin, Čajkovský, Koch, Fehérváry – Tatar, Hudáček, Pánik – Nagy, Krištof, Studenič – Daňo, Sukeľ, Lantoši – Lunter, Buc, Liška – Bondra, Zigo

SME POD EKONOMICKÝM TLAKOM LIBERÁLOV

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establIšmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj