Herečky Charlize Theron (vpravo) a Sofia Boutella na zábere z traileru k filmu Atomic Blonde.
Herečky Charlize Theron (vpravo) a Sofia Boutella na zábere z traileru k filmu Atomic Blonde.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Youtube.com / Universal Pictures

Známa plavovlasá kráska si zahrala v pripravovanom filme, ktorého trailer zverejnili minulý týždeň, tajnú agentku Lorraine Broughton. A už trojminútová upútavka musela divákov poriadne navnadiť. Nielen na akciu, ktorej bude v snímke určite dostatok, ale aj vášnivé milostné scény.

V jednej z nich hlavná hrdinka skončí v intímnom kontakte s neznámou kráskou z baru. Tú stvárnila tanečnica a herečka Sofia Boutella. Ako naznačuje trailer, moment ich spoločnej vášne je mimoriadne intenzívny a poriadne provokatívny.

Pre Theronovú však boli omnoho náročnejšie scény bojové. Ako prezradila, na rolu sa pripravovala tvrdým tréningom. „Pri zatínaní zubov som si prelomila dva zuby vzadu v ústach a musela som absolvovať náročnú operáciu čeľuste,“ vysvetlila pre Entertainment Weekly. Dodala tiež, že tréning bol poriadne drsný a scény vo filme sú mnohokrát točené veľmi reálne a bolestivo.

Objavili sa už prirovnania k ženskému Jamesovi Bondovi. Theron totiž stvárňuje tajnú agentku MI6 a jej život je plný nebezpečenstva, ale tiež divokosti a vášne. Príbeh vznikol na základe knižnej adaptácie The Coldest Winter od Anthonyho Johnstona.