Milwaukee 4. mája 2019 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Scott Eisen)

V americkom štáte Wisconsin odsúdili na 30 rokov za mrežami ženu, ktorá v 80. rokoch minulého storočia zavraždila tri bábätká. Šesťdesiatdvaročná Nancy Moronez si vypočula rozsudok v piatok v Milwaukee

Ilustračné foto

Žena sa priznala, že v roku 1980 utopila svojho 18-dňového syna Justina Brunku. Jej obeťami boli aj šesťmesačný Brad Steege, ktorého zadusila v roku 1984 a trojmesačná Katie Kozeniecki, ktorú zavraždila rovnakým spôsobom o rok neskôr. O obe deti sa starala ako opatrovateľka. Všetky tri prípady pôvodne uzavreli s tým, že išlo o syndróm náhleho úmrtia dojčiat (SIDS). V roku 2015 ich však otvorili po tom, ako odsúdenej dcéra Ami Brunka polícii povedala, že jej matka sa priznala k vražde brata.

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Zdroj