V ukrajinskej vláde sa objavil oficiálny predstaviteľ prostitútok. O víťazovi vojny rozhodne morálka

Kyjev 16. decembra 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-Jockel Finck)

Ukrajinské „sexpracovníčky“ sa poďakovali podpredsedovi ukrajinskej vlády Pavlovi Rozenkovi za pozitívne zmeny v otázke legalizácie prostitúcie.
Ilustračné foto

„Aktivistky“ mimovládnych organizácií týmto vyhlásením nadviazali na nedávny kyjevský „pochod proti násiliu a krutosti“ voči „pracovníkom“ „sexuálneho priemyslu“: „Od mája vo vláde, v orgáne, na čele ktorého je podpredseda vlády Pavel Rozenko, sedí oficiálny predstaviteľ sexpracovníkov Ukrajiny,“  skonštatovali spokojne.
Prostituční aktivisti uviedli aj podrobnejšie, čo ich na novej situácii po majdanovej „Revolúcii dôstojnosti“ teší:  „Samozrejme, legalizácia štatútu a priznanie, že existuje problém, to, že títo ľudia sú vedľa úradníkov a môžu naliehať, aby sa prijalo riešenie tohto problému spoločnosti,“ zdôraznili.
Po tom, čo hitlerovské Nemecko obsadilo veľkú časť Sovietskeho zväzu, jeden z nemeckých lekárov preskúmal množstvo slobodných žien vo veku približne 18-20 rokov na Ukrajine, v Bielorusku a v Rusku a zistil, že takmer všetky dodržali zásadu nevenovať sa za slobodna činnostiam, ktoré patria až do manželstva. Nemecký vojenský lekár okamžite napísal list do Berlína s výzvou vrátiť sa z Ruska domov, kým je ešte čas: „Proti národu, ktorý má také mravné ženy, nemáme šancu vyhrať vojnu.“
Vladimír Mohorita

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)