Moskva 12. júna 2019 (HSP/Kremlin/Foto:Facebook)

Tradičná populárna televízna relácia „Priama linka s Vladimírom Putinom“ v Rusku sa bude konať takmer o týždeň, 20. júna, so začiatkom na práve poludnie moskovského času, ale svoje otázky obyvatelia krajiny a mnohí záujemcovia zo zahraničia už začali posielať pred dvoma dňami. Priamy prenos relácie diváci uvidia na niekoľkých ruských televíznych staniciach. Ako vždy, záujem verejnosti o túto reláciu je v Rusku obrovský

Na snímke Vladimir Putin

Hlava štátu bude odpovedať na otázky, ktoré zaujímajú občanov a vzťahujú sa na politický, verejný a sociálno-ekonomický život krajiny, ako aj otázky medzinárodnej situácie.

Už skoré ranné hodiny prvého pracovného dňa strediska prijímania otázok priamej linky s Vladimírom Putinom zažili veľký rozruch. Prijímanie pozdravov, prianí a otázok sa začalo počas víkendu a už dopoludnia operátori prevzali stovky telefonátov, SMS a MMS, ktoré v týchto hodinách prichádzajú aj naďalej a s každou hodinou rýchlo pribúdajú.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj