V Španielsku zadržali počas protidrogovej razie Čecha

Valencia/Praha 23. mája 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Manu Fernandez)
 
Český občan bol medzi štvoricou osôb zadržaných v rámci piatkovej razie v bare v španielskom meste Benidorm pri letovisku Alicante. Zadržaní predávali kokaín a prostriedky na erekciu. Informoval o tom v stredu český spravodajský server Novinky.cz, podľa ktorého polícia drogy zhabala.

Ilustračné foto

“Národná polícia zadržala štyroch členov gangu, ktorý údajne distribuoval drogy. Údajní díleri prevádzkovali bar v centre Benidormu, v ktorom aj zakázané látky ukrývali. Zadržaní boli traja muži a jedna žena vo veku 32-51 rokov. Pochádzajú z Českej republiky, Veľkej Británie, Holandska a Španielska,” uviedla polícia podľa britského bulvárneho denníka The Daily Star.
Zásah polície sa konal v piatok. Po razii policajti na mieste zhabali 64 dávok kokaínu pripravených na predaj, 6000 eur v hotovosti a asi 400 tabletiek na liečenie porúch erekcie.
Bar, známy pod prezývkou Malé Anglicko, využívali podozrivé osoby na svoje nelegálne aktivity, uviedli vyšetrovatelia. Záujemcovia o drogy doň nemuseli ani vstúpiť, pretože mal okienko do ulice.
“Španielski policajti z protidrogovej jednotky potvrdili, že počas razie bol zadržaný český občan, ale už bol prepustený a nebolo proti nemu vznesené žiadne obvinenie,” uviedla hovorkyňa českej diplomacie Irena Valentová.
 
Príspevok V Španielsku zadržali počas protidrogovej razie Čecha zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)