Slovensko – Švajčiarsko 0:3 (0:0, 0:1, 0:3)
Góly:
38. Hollenstein (Praplan, Genazzi), 55. Paschoud (Ambühl), 60. Ambühl. Rozhodovali: Baluška, D. Konc – Orolín, Šefčík, vylúčení: 1:2, presilovky a oslabenia: 0:0.
Slovensko: Janus – Graňák, Čajkovský, Mikuš, Gernát, Švarný, Čerešňák, Kozák, Šedivý – L. Hudáček, Lušňák, Dravecký – Bakoš, Cingel, Kudrna – Bartánus, Suja, Hovorka – Vandas, Preisinger, Svitana.
Švajčiarsko: Hiller – Marti, Genazzi, Geering, Heldner, Paschoud, Loeffel, P. Baltisberger, Sutter – Herzog, Ambühl, Brunner – Hollenstein, Haas, Praplan – Suter, Romy, Riat – Schäppi, Almond, Ch. Baltisberger – Herren.

Vyrovnaná prvá tretina príliš veľa vzruchu nepriniesla. V 5. min to dvakrát skúšal delovkou Čerešňák, ale ani jedna sa neujala. V 13. min napálil puk do súperovho brankára Hillera aj iný bek Šedivý.

V úvode druhej časti Slováci nevyužili presilovku, neskôr sa pri početnej výhode súpera dostali do prečíslenia bez gólovej koncovky. Už v rovnovážnom stave predviedol Hiller niekoľko dobrých zákrokov pri šanciach Slovákov, skóre sa nezmenilo ani pri brejku Riata v 34. min, ktorý zneškodnil Janus. V 38. min slovenská defenzíva nepokryla Hollensteina a ten strelou švihom otvoril skóre stretnutia.

V tretej časti sa Slováci snažili o vyrovnanie, no v ceste im stál výborný gólman Hiller. Slovenskému tímu nevyšla ani početná výhoda, ktorú celú strávili v útočnom pásme. Päť minút pred treťou sirénou nepochodil v dobrej šanci L. Hudáček, na opačnej strane zo zaváhania Graňáka ťažil Herzog a pridal druhý gól svojho tímu. Definitívnu podobu výsledku dal v poslednej minúte stretnutia Ambühl, kľučkou na forhend oklamal Janusa.

Na slovenskú reprezentáciu najbližšie čakajú dva prípravné zápasy proti Fínom, v stredu 19. apríla v Košiciach a o dva dni neskôr v Bratislave.