V Norimbergu zavraždili v priebehu necelých 14 dní dve prostitútky

Norimberg 5. júna 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Kirsty Wigglesworth)

Kriminalisti z Norimbergu v nemeckej spolkovej krajine Bavorsko vyšetrujú v priebehu necelých dvoch týždňov vraždu už druhej prostitútky.
Mŕtve telo prvej z obetí našli iba 24. mája v jej horiacom byte. O 22-ročnej nešťastníčke polícia uviedla iba to, že v Norimbergu žila len krátky čas. Pôvodne existoval predpoklad, že zomrela na následky požiaru, avšak ďalšie vyšetrovanie potvrdilo, že za jej smrťou bol hrdelný zločin.
Ilustračné foto

Druhú zo zavraždených žien našli dnes v poludňajších hodinách v byte v Norimbergu. Jej identitu sa zatiaľ jednoznačne nepodarilo overiť, príčina úmrtia by mala byť jednoznačne známa po nariadenej súdnej pitve.
Vyplýva to z informácií Bavorského rozhlasu (BR), serveru Nordbayern.de a internetového vydania denníka Bild.
Kriminalisti zadržali v súvislosti s týmto prípadom v uplynulých dňoch 30-ročného podozrivého, o ktorom však v krátkom čase vysvitlo, že s vraždou nemá nič spoločného. Muža tak prepustili na slobodu.
Zatiaľ nevedno, či jestvuje súvislosť medzi oboma vraždami, na čo sa momentálne sústreďuje aj pozornosť kriminalistov. Polícia požiadala o pomoc pri objasňovaní zločinov aj verejnosť.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Komentujte :)