V Nemecku s oneskorením informovali o zneužití tínedžerky skupinou mladíkov

Düsseldorf/Velbert 12. júna 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/DPA-Julian Stratenschulte)
 
Skupina ôsmich tínedžerov bulharského pôvodu vo veku 14-16 rokov zneužila 13-ročnú dievčinu v zalesnenej oblasti neďaleko Velbertu v nemeckej spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko.

Ilustračné foto

O tomto brutálnom, sexuálne motivovanom delikte z apríla 2018, o ktorom orgány činné v trestnom konaní doteraz neinformovali s ohľadom na ochranu mladistvej poškodenej, priniesli v utorok správy nemecké médiá, ktorých obsah potvrdila následne aj príslušná prokuratúra.
Podľa údajov, ktoré prinieslo internetové vydanie denníka Bild, je šesť podozrivých z účasti na zločine vo vyšetrovacej väzbe, po ďalších dvoch sa intenzívne pátra, pričom nie je vylúčené, že sa nachádzajú mimo územia spolkovej republiky.
Mladíci najskôr 21. apríla koketovali s tínedžerkou, ktorá sa po stretnutí s priateľkami vydala na cestu domov. V zalesnenej oblasti sa opäť však stretla so skupinou mladíkov.
Dvaja z nich sú znásilnili a ostatní sa prizerali. Zločin zaznamenali aj na mobilný telefón. Následne poškodenú ťahali až do okolia neďalekej diaľnice, kde martýrium tínedžerky pokračovalo.
Videozáznam vtedajších udalostí je ešte predmetom vyhodnocovania, páchateľov však už identifikovali.
 
Príspevok V Nemecku s oneskorením informovali o zneužití tínedžerky skupinou mladíkov zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)