Bratislava 18. apríla 2018 (HSP/TK KBS/Foto:TK KBS)
 
Už len dva dni zostávajú do začiatku Godzone konferencie 2018 v Hlbine. Jej program sa začne v piatok 20. apríla 2018 v Liptov Aréne v Liptovskom Mikuláši. “Ak ste sa nestihli prihlásiť v predpredaji stále je možné prísť a zaregistrovať sa na mieste. Registrácia bude otvorená od piatku 16:00 pre všetkých účastníkov. Ubytovanie pre účastníkov je zabezpečené na školách a k dispozícií bude aj kyvadlová doprava,” avizuje Ivan Petro z organizačného tímu konferencie.

Ilustračné foto

“Godzone konferencia je určená pre všetkých členov generácie, ktorej ide o Božie kráľovstvo bez ohľadu na dátum narodenia. Súčasťou Godzone konferencie bude aj tento rok tzv. detská konferencia, ktorá sa postará o program pre najmladších účastníkov. Konferencia nadväzuje na evanjelizačné turné Godzone tour na ktorom sa minulý rok zúčastnilo takmer 22 000 ľudí. Godzone konferencia je miestom pre osobnejšie stretnutie a hlbšiu duchovnú formáciu,” dodáva Ivan Petro.
Program sa začína oficiálnym otvorením v piatok o 18:00 h. Súčasťou konferencie budú aj tzv. mimopódiové aktivity do ktorých sa budú môcť účastníci zapojiť. Budú k nim vyzývať aj jednotlivý rečníci konferencie. V sobotu čaká účastníkov svätá omša, na ktorej sa prítomným prihovorí misionár milosrdenstva P. Michal Zamkovský, jeden z rečníkov Godzone konferencie.
Na pódiu sa predstavia chválové kapely ako, Heartbeat a Piar Music, kapela ESPÉ, Lámačské chvály a kapela Brno Worship z Českej republiky. Vďaka kampani s názvom PBS – „pomôž blížnemu svojmu“ sa na konferenciu dostanú aj ľudia, ktorí by si ju inak nemohli finančne dovoliť, v kampani organizátori vyzbierali až 57 voľných vstupov pre ľudí, ktorí sa vopred zaregistrovali. Súčasťou Godzone konferencie bude aj zbierka kníh pre nepočujúcich.
Všetky informácie o účinkujúcich, programe, mieste konania a kyvadlovej doprave, nájdu záujemcovia na stránke www.konferencia.godzone.sk.
TK KBS informoval Ivan Petro
 

Príspevok V Liptovskom Mikuláši sa uskutoční Godzone konferencia V Hlbine zobrazený najskôr Hlavné správy.