Praha 10. júla 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Petr David Josek)

Českí policajti a záchranári zasahovali v stredu podvečer po nahlásení streľby v Kostelci nad Labem. Bola pri nej zranená staršia žena, ktorú záchranári transportovali vrtuľníkom do pražskej nemocnice

Ilustračné foto

Podľa prvých informácií utrpela strelné poranenia hlavy približne osemdesiatročná žena, informoval spravodajský portál Novinky.cz.

“Môžem potvrdiť, že sme zasahovali pri staršej žene so strelným poranením, ktorú sme po ošetrení transportovali do vinohradskej nemocnice v Prahe,” oznámila bez ďalších podrobností hovorkyňa záchranárov Petra Effenbergerová.

Podľa informácií z miesta záchranári zasahovali na policajnej stanici, ktorej okolie policajti uzavreli páskami. Čo presne sa v Kostelci nad Labem odohralo a za akých okolností bola žena postrelená, nie je zatiaľ jasné.

“Na miesto vyrazili mělnickí kriminalisti, od ktorých si však prípad prevzali ich kolegovia z krajského riaditeľstva,” povedala policajná hovorkyňa Michaela Richterová.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj