V Bratislavskom kraji bude LSPP fungovať počas sviatkov nepretržite

Bratislava 23. decembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)

Lekárske služby prvej pomoci (LSPP) budú počas sviatkov v Bratislavskom kraji fungovať nepretržite. V Bratislave nájdu rodičia s deťmi pomoc v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou na Kramároch, v prípade vážnejších stavov je k dispozícii aj detská pohotovosť. Dospelí nájdu v Bratislave lekársku službu prvej pomoci nepretržite na dvoch adresách na Strečnianskej 13 a na Ružinovskej 10. TASR informovala hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Lucia Forman.
Ilustračné foto

K dispozícii bude aj výjazdová ambulancia, v ktorej slúži ďalší lekár, pre celú Bratislavu a pre okresy Senec a Malacky. Lekársku službu prvej pomoci pre deti, dorast aj dospelých nájdu ľudia na Bratislavskej 85 v Pezinku. V strehu bude aj detská výjazdová pohotovosť pre deti a dorast v okresoch Pezinok a Senec. Rovnako aj návštevná služba v okrese Pezinok aj pre dospelých.
V okrese Malacky nájdu ľudia pomoc na Duklianskych hrdinov 34 v Malackách. Zabezpečené budú aj návštevné služby so službukonajúcim lekárom pre okres Malacky a Bratislava. Pre dospelých je v Nemocnici Malacky non-stop otvorený aj urgent, teda ústavná pohotovostná služba.
Pre celý bratislavský región bude nepretržite k dispozícii počas sviatkov aj zubná pohotovosť. Zubno-lekársku službu prvej pomoci pre deti, dorast aj dospelých poskytujú na Drieňovej 38 v Bratislave.

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.