V Bratislave štartuje počas víkendu Final Eight Eurovia Budiš Slovenský pohár v basketbale mužov – Muži Interu Bratislava môžu získať pohár po tretí raz v rade po Komárne v roku 2015 a Prievidzi v roku 2016

Banská Bystrica 16.februára 2017 (HSP/Foto: Anton Holienčin)

Počas najbližšieho víkendu 17. až 19.februára 2017 bude Bratislava – mesto na Dunaji žiť plné tri dni basketbalom. Okrem Final Eight Eurovia Budiš Slovenského pohára, ktoré sa začne prvým stretnutím v bratislavskej Hant aréne v piatok 17.februára na pravé poludnie o 12.00 hod. stretnutím BK Inter Bratislava – MŠK Iskra Petržalka a po ňom sú v úvodný deň na programe ďalšie tri štvrťfinálové stretnutia až do neskorých večerných hodín, v sobotu v podvečer sú na programe dve semifinálové stretnutia a napokon tretí hrací deň v nedeľu 19.februára vyvrcholí popoludní finálovým stretnutím, v ktorom sa stretnú víťazi semifinále zo soboty.  Finálový duel je na programe o 15,00 hod.  Basketbalom bude vyplnené aj nedeľňajšie predpoludnie, kde o 10,30 hod. v Hoteli Holliday Inn v Bratislave spoznáme laureátov „Najlepší basketbalista a najlepšia basketblistka za rok 2016“.

Trofeje o ktoré sa bude bojovať v Bratislave vo Final Eight Eurovia Budiš Slovenského pohára v dňoch 17. – 19.februára 2017.Trofeje o ktoré sa bude bojovať v Bratislave vo Final Eight Eurovia Budiš Slovenského pohára v dňoch 17. – 19.februára 2017.

Program Final Eight  „Budiš Eurovia Slovenského pohára 2016/2017:

Prvý hrací deň – piatok 17.februára –  Štvrťfinále:

12,00 hod.:    (1) BK Inter Bratislava – (8) MŠK  Iskra  Petržalka (rozhodujú: Ženiš, Lamoš,Donovalová)           14,30 hod.:        (4)  BK Levickí Patrioti Levice – (5) MBK Rieker Com Therm Komárno (Brziak, Pipíška, Holländer) 17,00 hod.:   (3)   BC Prievidza – (6) BK  Iskra  Svit ( rozhodujú: Kukelčík, Šarišský, Kovalčík)                                     19,30  hod.:         (2)  KB Košice – MBK Lučenec (7) (rozhodujú: Tomašovič, Doušek, Matejčík)

Druhý  hrací deň  – sobota 18.februára – Semifinále:

17,00 hod.:  víťaz   (1/8) – víťaz (4/5) (rozhodujú: Tomašovič,Šarišský, Doušek),

19,30 hod.: víťaz   (2/7) –  víťaz  (3/6) (rozhodujú:     Ženiš, Kukelčík, Kovalčík).

Tretí  hrací deň – nedeľa 19.februára – finále :

15,00 hod.:   víťaz 1.semifinále  – víťaz 2.semifinále: (rozhodujú: Tomašovič, Ženiš, Pipíška)

17,15 hod.:  Slávnostné zakončenie turnaja spojené s odovzdávaním cien

Jozef  Cvajniga

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)