Ventura 22. októbra 2017 (HSP/Sputnik/Foto: screenshot videa)

Zamestnanci reštaurácie v kalifornskom meste Ventura sa domnievajú, že sa v budove usadil prízrak, uvádza New York Daily News.
Screenshot z videa v ktorom duch úradoval v reštaurácii

Jeden zo zamestnancov kaviarne uviedol, že keď ráno prišiel do práce, uvidel, že jedna stolička leží na podlahe. Muž skontroloval nahrávky skrytých kamier a uvidel, že stoličky spadla sama.
Druhý prípad sa stal uprostred bieleho dňa – jeden z návštevníkov reštaurácie si všimol, že nábytok v miestnosti sa hýbe. Táto “prízrakova” lumpáreň sa tiež dostala do objektívu videokamery.
“Je to veľmi divné. Fungujeme už 27 rokov a nikdy sme sa s ničím podobným nestretli, “priznáva spolumajiteľ podniku Dave Folds. Podľa jeho slov kolektív reštaurácie viní zo všetkého “duchov”prvých návštevníkov, ktorí zahynuli pred 25 rokmi.
Klienti kaviarne si nerobia kvôli “strašidlu” starosti. “Mne je v podstate všetko jedno, hlavne aby sa nehýbala stoličky, na ktorej sedím ja,” povedal jeden z nich.
Používatelia YouTube však zamestnancom kaviarne neveria. V komentároch k videu ho mnohí považujú za podvrh a obviňujú majiteľa kaviarne, že chcú prilákať klientov.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.