Damask 11. augusta 2017 (HSP/rusvesna/Foto:TASR/AP)

Portál rusvesna publikoval informácie o neúspešnom útoku  ISIS v provincii Homs. Výsledkom útoku ISIS sa stala smrť  približne 20 teroristov
Teroristi sa snažili odrezať nedávno oslobodené mesto As-Suhna, od územia pod kontrolou vládnych síl. Útočili proti blokpostom sýrskej armády v oblasti čerpacej stanice T-3.

Ilustračné foto

Samovražední atentátnici na automobiloch naložených výbušninami zaútočili na pozície sýrskej armády. Sýrski vojaci, ktorí prešli výcvikom pod vedením ruských inštruktorov však útok teroristov eliminovali,  len jeden z automobilov naložených výbušninami sa dostal do blízkosti sýrskych vládnych vojakov.
Sýrski prieskumníci na základe informácii vojenskej rozviedky zaútočili na tábor teroristov, výsledkom ich útoku sa stala likvidácia takmer 20 teroristov. Do rúk sýrskej armády sa dostalo množstvo munície, výbušnín a niekoľko pickupov s veľkorážnymi guľometami.
Sýrske vládne jednotky pokračujú v útokoch v provincii Rakka a na severných hraniciach provincie Deir ez Zor.
Upozorňujeme, že video a fotografie nie sú vhodné pre maloletého čitateľa a slabšie povahy (foto, video 18+) .

Foto k článku si môžete pozrieť tu.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.