Bratislava 30. októbra 2017 (HSP/Foto: Pavel Kapusta)

Policajti pokračujú v objasňovaní vraždy 37-ročného Branislava, z ktorej je obvinený muž pôvodom z Indie so slovenským občianstvom. Pred týždňom sa konala rekonštrukcia činu za prítomnosti hlavného podozrivého. Tento raz sa polícia obracia na verejnosť pri hľadaní svedkov vraždy, ktorí sa doposiaľ neprihlásili.
Miesto vraždy Branislava

Na facebookovom profile polície SR sa objavila prosba o pomoc pri stotožnení možných svedkov vraždy v Bratislave. Polícia zverejnila video z priemyselnej kamery, na ktorom sú zachytení pravdepodobní svedkovia. “Záleží nám na tom, aby sme tento brutálny čin objasnili do najmenšieho detailu ešte predtým, než sa dostane pred prokurátora a sudcu,” uvádza polícia.
Brutálna vražda sa odohrala 7. októbra na Hviezdoslavovom námestí v Bratislava. Podľa výpovedí jej prechádzala hádka o taxík. Následne obvinený Nishit vytiahol nôž a Branislava dvakrát bodol do oblasti uší a dvakrát porezal na krku. Na mieste vykrvácal, aj napriek tomu, že sa mu snažili pomôcť.
Ako sa bežne správal útočník Ind Nishit T. (viac TU), otec dvoch detí? Išlo o skratové konanie, alebo násilnícke sklony sa prejavovali aj v bežnom živote? Podľa informácií portálu Topky okolie vnímalo Inda ako agresívneho muža. Nemenovaná žena pre web uviedla, že je rada, že muža chytili. Podľa jej slov u nich doma sa vždy ozývali hádky. O deti sa nestaral, kričal po nich až sa múry otriasali. Domov chodil vždy nad ránom opitý (viac TU).

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.