Praha 16. júla 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Screenshot-Youtube)

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa vykúpal v červených plavkách v Čiernom mori v ukrajinskej Odese. Pritom rusky komunikoval s turistami

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa vykúpal v červených plavkách v Čiernom mori

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa počas pracovnej návštevy Odesy vykúpal v Čiernom mori so sprievodom zamestnancov administratívy a miestnych obyvateľov.

Na stránke Kancelárie prezidenta Ukrajiny na Facebooku bolo uverejnené video. Uvádza sa, že pred začiatkom pracovného dňa sa Zelenskyj rozhodol osobne skontrolovať teplotu vody v Čiernom mori.

Jeden z okoloidúcich poďakoval prezidentovi a uviedol, že sa nakoniec dožil dňa, keď vidí prezidenta.

Zelenskyj a jeho tím na sociálnych sieťach neustále podporujú obraz prezidenta ako služobníka národa. Na propagovaných PR záberoch Zelenskyj prepúšťa úradníkov a kričí na nedbalých podriadených. Na ďalších videách “ľudový prezident” komunikuje s obyčajnými ľuďmi na ulici, robí si s nimi selfie a vo všetkých smeroch ukazuje, že on je obyčajný človek.

V júni ukrajinský prezident tiež prekvapil spoločnosť, keď behal pod tryskami fontány počas návštevy ukrajinského Mariupolu. Okrem toho sa prezident objavil s ruským kebabom.

30. apríla Ústredná volebná komisia Ukrajiny oficiálne uznala, že Zelenskyj vyhral voľby a získal 73,22% hlasov v druhom kole. Petra Porošenko podporilo 24,45% voličov.

[embedded content]

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj