Trump tvrdí, že televíziu v práci pozerá minimálne

Washington 11. decembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Pablo Martinez Monsivais)

Prezident Trump razantne odmietol zverejnené informácie
Americký prezident Donald Trump sa ohradil voči príspevku denníka The New York Times, v ktorom odznelo, že v úrade pozerá televíziu niekoľko hodín denne.
Na snímke prezident USA Donald Trump

Od zvolenia nového prezidenta USA uplynul v novembri rok. Agentúra AP v pondelok informovala o tom, že podľa uvedeného denníka Trump už počas prvého roka v úrade pozeral televíziu najmenej štyri hodiny denne a niekedy aj raz toľko.
Prezident sa na svojom účte na Twitteri vyjadril, že “zriedka, ak vôbec niekedy” pozerá televízne stanice CNN a MSNBC, ktoré aj tak podľa neho šíria nepravdivé správy.
Denník The New York Times uviedol, že jeho príspevok je založený na rozhovoroch so 60 prezidentovými poradcami, spolupracovníkmi, priateľmi a členmi Kongresu Spojených štátov.
Trump sa už opakovane sťažoval na toto médium, že jeho prezidentský úrad popisuje nespravodlivo a nepresne.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Komentujte :)