Tehotenstvo mladučkej priateľky herca a režiséra Mela Gibsona nie je už istý čas žiadnym tajomstvom, ale na udeľovaní Zlatých glóbusov sa 26-ročná tmavovláska Rosalind Ross predviedla už s naozaj viditeľným bruškom.

Rosalind Ross a Mel Gibson prichádzajú na udeľovanie Zlatých glóbusov.Rosalind Ross a Mel Gibson prichádzajú na udeľovanie Zlatých glóbusov.
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

A hoci Gibson nomináciu nepremenil na prestížnu sošku, z dobrej nálady mu to nijako neuberalo. Na červenom koberci sa okolo svojej tehotnej priateľky točil ako zamilovaný študent a s úsmevom pózoval po jej boku pre fotografov.

Slávny pár tehotenstvo pre médiá potvrdil v septembri, pričom ide o prvé spoločné dieťa zaľúbencov. Gibson je už otcom ôsmich detí. Sedem má s bývalou manželkou, Robyn Mooreovou, matkou ôsmeho je Oksana Grigorievová. Okrem toho je už aj starým otcom, slávny Austrálčan sa teší z troch vnúčat.

Tehotná Natalie Portman a jej manžel Benjamin Millepied prichádzajú na udeľovanie Zlatých glóbusov.Tehotná Natalie Portman a jej manžel Benjamin Millepied prichádzajú na udeľovanie Zlatých glóbusov.
Autor: Reuters, MIKE BLAKE

Nielen partnerka Mela Gibsona sa pred fotografmi počas Zlatých glóbusov pochválila rastúcim bruškom. Ešte dokonca o čosi väčšie ukázala slávna herečka Natalie Portman, ktorá čoskoro porodí svoje druhé dieťa.