Trojizbový podkrovný byt s výhľadom na Pražský hrad či Petřín, ktorého devízami sú priestrannosť a útulnosť

Hlavné mesto našich českých bratov je obľúbenou metropolou mnohých Slovákov a niektorí ju dokonca môžu označiť aj za svoj domov.  Kiežby aj nie, keďže okrem viacerých výhod ukrýva taktiež bývania stojace za širšiu pozornosť, pričom na jedno z nich sa dnes pozrieme trochu detailnejšie. Konkrétne ide o trojizbový byt  v 1. obvode ponúkajúci dostatok priestoru a útulnú atmosféru, po akej túžime azda všetci. Viac vám už ale napovie stručný opis priamo zo stránky realitnej kancelárie a galéria snímkov. 
 
"Půdní vestavba se 2 koupelnami a terasou s neuvěřitelně krásným výhledem na dominanty Prahy je situovaný ve 3. patře historické budovy. Dům stojí v exkluzivní lokalitě jen pár kroků od Karlova mostu, Vojanových sadů či Valdštejnské zahrady, v pěším dosahu Pražského hradu a dalších historických památek."
 
"Viac podobných nehnuteľností nájdete na stránke realitnej kancelárie Svoboda & Williams."
 
Zobraziť galériu 10 galeria
 
Podlažná plocha: 156 metrov štvorcových
Terasa: 5 metrov štvorcových
Adresa: U Lužického semináře, Malá Strana - Praha 1 (Česká republika)
Cena: Na vyžiadanie
 
V prípade, že viete aj o iných architektonických alebo dizajnérskych štúdiách z našich končín, ktoré sú hodné pozornosti širšieho publika, tak neváhajte a pošlite nám tip na e-mailovú adresu uvedenú v profile vyššie. Ďakujeme za spoluprácu!

ZDROJ >>

Komentujte :)