Ústí nad Labem 8. januára 2018 (HSP/Foto:Screenshto Blesk)

České médiá informujú o prípade viacnásobnej vraždy v chatovej oblasti pri Střížoviciach na Ústecku. Na mieste činu je podľa iDnes.cz viac mŕtvych, kriminalisti prečesávajú bezprostredné okolie.
Snímka z miesta činu vraždy v chatovej oblasti pri Ústí nad Labem.

“Násilný trestný čin sa stal v noci zo 7. na 8. januára v záhradkárskej kolónii. Viac informácií vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie zatiaľ nebudeme oznamovať, “uviedla policajná hovorkyňa Veronika Hyšplerová.
Podľa informácií médií vnikli do jednej z chát v osade Český Újezd ​​dvaja páchatelia. “Vnútri boli rodičia a ich tri deti – deväťročné, šestnásťročné a asi dvadsaťročné. Páchatelia rodičov zviazali a zabili, šestnásťročnú dcéru znásilnili,” tvrdí zdroj portálu iDnes.cz
Na mieste činu boli nájdené tri obete,” uviedol kriminalista Martin Charvát. Podľa predbežných informácií je medzi nimi aj jeden z páchateľov činu. Druhý útočník údajne utiekol.
V chate, kde sa všetko odohralo, bývala podľa vyjadrenia susedov rodina celoročne. Teraz je stavba obohnaná policajnou páskou, na mieste sú i psovodi. “Myslím si, že išlo o vybavovanie osobných účtov kvôli konope, ktoré ten chatár pestoval. Inak sa tu desať rokov nič nestalo,” vyhlásil jeden z okoloidúcich z blízkej dediny.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.