Bratislava 10. marca 2017 (HSP/Foto:TASR-František Iván)

Koaličná strana Most-Híd, zverejnila na svojej oficiálnej stránke na Facebooku propagačne video. Reakcie ľudí v komentároch, ich však museli rozhodne zaskočiť

Bugárovci publikovali video, v ktorom sa chválili tým, čo dosiahli za rok v koalícií. Video s názvom ”Prvý rok, veľký krok,” trvá 43 sekúnd.  

Ilustračné foto

Videom sa snažia priblížiť opatrenia, ktorými chceli posilniť právny štát. Bugárovci spomínajú 1. pilier, protischránkový zákon, zmeny vo výberových konaniach na sudcov, elektronický platobný rozkaz, férovejšie exekúcie, otázka osobného bankrotu, a hlavne téma, ktorá je v poslednom období najviac medializovaná – účinné postihovanie trestných činov extrémizmu.

V závere videa sa objavuje aj podpredsedníčka strany Most-Híd a ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská. Propagačne video si pozrelo cez 20 000 zhliadnutí, a lichotivé komentáre pod videom by ste hľadali zrejme ťažko.

„Čo môže urobiť predajná Lucia a charakterný’ Béla pre posilnenie právneho štátu? Svojou bezcharakternosťou a aroganciou voči svojim voličom umožniť posilnenie extrémistov!!!“

”Čo tak súdne spory trvajúce mnoho rokov až desiatok, čo tak vymožiteľnosť práva, čo tak obrovská korupcia. Prosím Vás, že Vám nie je hanba,” píše ďalší z diskutujúcich.

”Áno, pozrime sa, že koho ste dokázali podporovať??? Stihli ste si zobrať na seba nástenkový tender, mýtny tender, emisný škandál, Baštrnáka a jeho Bonaparte, či teraz kauzu s energiami, teda to všetko ste “vyženili”??? A čo ste pomohli rozkradnúť. Čo pomáhate zakryť a aké rabovačky pomáhate uchlácholiť. Stálo vám to za to??? Takto podviesť svojich voličov, keď ste sa vo volebnej kampani prezentovali ako silná opozícia voči Ficovi a následne sa s ním spojíte,” píše ďalší z rozčúlených užívateľov pod videom.

Propagačné video strany Most-Híd:

Samuel Poništ